Продукція підприємства відповідає високим стандартам якості та схвально оцінена кінцевими споживачами, підтверджена багатьма національними та міжнародними відзнаками. Згідно отриманих висновків, вироби підприємства дозволені до вживання дітям від 3-ьох років.

Історія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кондитерська фабрика «Десна» є сучасним національним виробником кондитерських виробів. Спеціалізується на виробництві здобного та вівсяного печива, пряників, гріссіні, сушки та ін.

Виробничу діяльність на підприємстві розпочато в 2005 році, після проведення реконструкції приміщень колишнього хлібозаводу в м. Носівка, Чернігівської області та запуску в експлуатацію першої лінії з виробництва вівсяного печива.

Кожного року підприємство збільшує виробничі потужності та освоює виробництво нових видів продукції. Основними принципами виготовлення кондитерських виробів є використання тільки натуральної високоякісної сертифікованої сировини та матеріалів, суворе дотримання технології виробництва, а також дбайливе збереження старовинних рецептів та традицій поєднане із застосуванням сучасних технологій.

Продукція підприємства відповідає високим стандартам якості та схвально оцінена кінцевими споживачами, підтверджена багатьма національними та міжнародними відзнаками. Згідно отриманих висновків, вироби підприємства дозволені до вживання дітям від 3-ьох років.

Власною торговельною маркою ТОВ «КФ «ДЕСНА» є «Десняночка».

Вироби підприємства також представлені на ринку України під такими торговельними марками як :

«ПовнаЧаша» – Сільпо
«Extra» – Фоззі
«Toto»- Фудмаркет
«Billa»- Білла

За більш ніж 10-річну історію своєї роботи ТОВ «КФ «Десна» не тільки встигла завоювати любов національного споживача, а також здобула шанувальників за кордоном. На даний момент продукція підприємства представлена в Україні, Німеччині, Ізраїлю, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, Румунії та в інших країнах.

Виробництво

З огляду на посилення конкуренції та зростаючі вимоги покупців до якості та безпеки продукції, на підприємстві запроваджено сучасні системи контролю якості і здійснюється постійна робота щодо їх вдосконалення. Щороку виробництво проходить незалежний аудит, висновки якого свідчать про дотримання працівниками підприємства встановлених вимог щодо випуску якісної та безпечної продукції.

На підприємстві успішно впроваджена та працює система управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:2009та система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2007 .
Підприємство здійснює випуск продукції як під своєю торговою маркою, так і під торговельними марками партнерів за схемою PrivateLabel. Для деяких національних торговельних мереж було розроблено та запроваджено у виробництво окремі рецептури продукції.

У сучасних умовах колектив ТОВ «КФ «ДЕСНА» продовжує запроваджувати провідні технології у виробництві, енергозбереженні, захисті навколишнього середовища, освоює нові ринки збуту та види продукції, яка буде здатна задовольнити потреби найвибагливіших споживачів.

Галерея